>

Backup / Yedekleme

Üst Düzey Mitues Servisleri ile Veri Koruması ve Çökmeye Karşı Koruyucu Çözümler

GENEL BİLGİLER

Herkesin bildiği üzere veri birçok şirketin hayat damarlarını oluşturmaktadır ve şirketler her zaman ihtiyaç duyduklarından online olarak girebilidikleri %100 uptime garantisine artarak ihtiyac duymaktadır. Biz bu nedenle yazılım çalınması, sistem hatası, virüsler ve hacklenmeler nedeniyle oluşan data hataları gibi beklenmeyen olumsuzlukları engellemek için sağlam çözümler entegre etmeyi planlıyoruz.

Cloud Backup Servis

Mitues Backup, Cloud odaklı olduğundan beri kurulumu çok kolaydır. Sadece website bağlantınızı ekleyip yedekleme sürecine başlayabilirsiniz. Mitues Cloud Backup perde arkasında çalışır ve bu da bir kere çalıştırdıktan sonra Mitues Cloud Backup' ın düzenli yedeklemesini yaparken sizin arkanıza yaslanmanız demektir.


Nasıl Çalışır

SFTP/MySQL bilgilerinizi kullanarak websiteniz ile bağlantı kurun. Bir kere bağlantı kurduktan sonra otomatik olarak yedeklemeye başlayacaktır. Mitues Backup websitenizin bilgilerini ve veri tabanını otomatik olarak görüntüler yedeklemeyi yapar ve mail ile sizi bilgilendirir. Websitenizin veri tabanı veya dosyalarınızı bir zip dosyası olarak indirerek ister otomatik ister kişisel olarak restore edin


%100 Uptime Oranı

Websiteniz için Cloud yedeklemesi yapın. Kısa ve uzun dönemli bütün websiteleri kaza ve veri kaybı riskine sahiptir.

Mitues' in Cloud yedeklemesi ile sitenizin güvenliğini %100 servis uptime destekli bir kaç tık ile sağlayın.