Legal

Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

Bu sayfada yer alan bilgiler; Web sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde almış olduğunuz hizmetin teslimat ve iade şartlarını belirlemek amacı ile bulunmaktadır.

İADE KOŞULLARIMIZ;

www.mitues.com ve alt sitelerinden satın aldığınız hizmetlerin (Alan adi, SSL sertifikası, lisans kiralama ve sunucu hizmetleri dışında) tüm hizmetlerimizin 15 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adi tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU (ODTU) tarafından yapıldığı için ve Sunucu Hizmetlerinde Lisans kullanıldığından iade söz konusu değildir.

İPTAL KOŞULLARIMIZ;

www.mitues.com ve alt sitelerinden aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve destek bileti açarak iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır. Müşterilerimiz istedikleri zaman herhangi bir kısıtlama olmaksızın iptal talebinde bulunabilir.

Haber verilmeden ve sistemden iptal siparişi verilmiş hizmetler iptal edilmiş sayılmaz. İptal olması için muhasebe veya sorumlu birime bildiri yapmak zorunludur.

Kredi kartı ile alış veriş yapıp daha sonra bilgi ve haber vermeden Mitues’ den onay almadan ChargeBack yapıp daha sonra banka aracılığı ile ödemeye itiraz edildiği takdirde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına bu siparişi veren ve kredi kartı sahibi hakkında dolandırıcılık ve sahtekârlık yaptığı gerekçesi ile suç duyurusunda bulunulacaktır.

Kredi kartı ile alış veriş yapan kullanıcılarımızın bilgilerine adreslerine telefon numaralarına ve sisteme sipariş verirken kayıt altına alınan ip adresine bakılmaktadır ve bu bilgilerde bir sorun olmadığı takdirde hizmet açılmakta olup, bilgilerinden şüphe edilen verdiği telefon numarasına ulaşılmayan kişilerin siparişleri açılmadan kredi kartı siparişi iptal edilmektedir.

KURULUM ZAMANLARI (TESLİMAT);

Kredi kartı ve PayPal ile yapılan ödemelerde kurulum en geç 15 dakika içinde yapılmaktadır. (Gelen ödeme ve sipariş bilgileri manuel olarak kontrolden geçirilmektedir.) Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı veya kullanıcı adınızı yazmanız halinde ödemeniz onaylanarak en geç 1 saat içinde kurulum yapılmaktadır.
Sanal Sunucu (VPS-VDS-Cloud) ve Kiralık Sunucular (Dedicated Server) işletim sistemi kurulumlarının süreleri bakımından en geç 6 saat içersinde teslim edilmektedir.
(Banka havale/eft ile yapılan ödemelerde tarafımıza bilgi verilmesi gerekmektedir.)

Tüm kurulumlar ödeme onayından sonra otomasyon sistemi tarafından otomatik olarak yapılmakta olup, kayıt esnasında girdiğiniz mail adresine kurulum ve almış olduğunuz hizmet ile ilgili gerekli bilgiler mail olarak gönderilmektedir.