Sunucu Kiralama

Amsterdam - Hollanda lokasyonlu yeni nesil kiralık sunucular.
100 Mbps limitsiz trafikli veya 10 TB trafik ve 1 Gbps port hızı seçenekleri ile.

SUNUCULAR / HOLLANDA

Hollanda, Amsterdam lokasyonda tam yedekli ağ üzerinde barındırdığımız Mitues sunucuları yüksek ulaşılabilirlik ve üst düzey performans sunar. Buna ek olarak, her bir sunucu yoğun kaynak kullanımları, yazılım ve özel uygulamalar, sanallaştırma ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı desteklemek için özelleştirilebilir bir durumdadır.

Model CPU Core X GHz RAM HDD Bandwith İP Raid KVM Fiyat
NL-1 Xeon® L5520 4 Core
8X
H.T.
16GB 1 TB SATA 10 TB
(1 Gbp/s)
5
(Arttırılabilir)
$255/Ay KİRALA
NL-2 Xeon® L5640 6 Core
12X
H.T.
16GB 240 GB SSD 10 TB
(1 Gbp/s)
5
(Arttırılabilir)
$275/Ay KİRALA
POPÜLER
NL-3
Xeon® L5640 6 Core
12X
H.T.
16GB 480 GB SSD 10 TB
(1 Gbp/s)
5
(Arttırılabilir)
$290/Ay KİRALA
NL-4 Xeon® L5640 6 Core
12X
H.T.
32GB 480 GB SSD 10 TB
(1 Gbp/s)
5
(Arttırılabilir)
$315/Ay KİRALA
NL-5 Xeon® E5-2670 8 Core
16X
H.T.
48GB 480 GB SSD +
1 TB SATA
10 TB
(1 Gbp/s)
5
(Arttırılabilir)
$350/Ay KİRALA
NL-6 Xeon® E5-2670 8 Core
16X
H.T.
96GB 2 x 480 GB SSD 10 TB
(1 Gbp/s)
5
(Arttırılabilir)
$490/Ay KİRALA
NL-7 2x Xeon® E5-2670 16 Core
32X
H.T.
192GB 2 x 1 TB SSD 10 TB
(1 Gbp/s)
5
(Arttırılabilir)
$620/Ay KİRALA


GENEL ÖZELLİKLER

Her Mitues Sunucusu Yüksek Performans İmkanı Sunar.

Linux Dedicated Sunucular CentOS, Ubuntu, Fedora, Red Hat veya Debian gibi seçtiğiniz Linux Dağıtımını sunucunuz için kullanabilirsiniz. Bir Dedicated Linux Server ile, web sitelerinizi ve uygulamalarınızı geniş bir yelpazede yönetebilir ve barındırabilirsiniz. Linux Dedicated sunucuların en büyük avantajı işletim sistemlerinin hiçbir maliyetinin olmamasıdır. Linux dünyanın en popüler web hosting platformu ve birçok web masterın bir numaralı tercihidir.

Aynı zamanda Windows işletim sisteminide seçebilir, kendi lisansınızı kullanabilir veya şirkerimizden yeni bir lisans kiralayabilirsiniz.

linux serverlar

Mitues Hollanda veri merkezlerinin coğrafi konumu nedeni ile Alman ve Hollandalı internet servis sağlayıcılarına doğrudan bağlantılıdır. Network ağımız Hollanda'da 3 büyük ticari ağlardan biridir. Buna ek olarak, her bir sunucu yoğun kaynak kullanımları, yazılım ve özel uygulamalar, sanallaştırma ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı desteklemek için özelleştirilebilir bir durumdadır.

EKLENTİLER / OPSİYONEL
  • Premium Yedekleme / Restore
  • LiteSpeed Web Server
  • CloudLinux
  • Donanımsal Firewall
  • Load Balancer
  • Managed Tier Seçenekleri

SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak ettiğiniz sorularınız için soru ve cevapları inceleyebilirsiniz.

Siparişiniz ile birlikte, sipariş esnasında talep ettiğiniz işletim sistemi ve kontrol paneli kurulmuş şekilde sunucunuz en geç 8 saat içerisinde size teslim edilir. Özel taleplerinizi sipariş sırasında veya sunucu size teslim edildikten sonra müşteri panelinizden destek bileti göndererek bize iletebilirsiniz.

Kiralamak istediğiniz sunucu eğer destekliyor ise Bellek ve Disk gibi bileşenler ekleyebilirsiniz. Bu bileşenlerle ilgili sipariş sayfasında ücretlendirme bilgisi ve maksimum takılabilir bellek veya disk bilgisi ayrıntılı bir şekilde listelenir.

Bir sunucu için maksimum 61 adet IP (/26 vLan Subnet) adresi alınabilmektedir. IP taleplerinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir. Herhangi bir IP talebiniz olmaz ise sunucu planı içersinde yer alan adette IP adresi ile sunucunuz size teslim edilir.

- Sunucu donanım ve kurulumunun yapılarak kabine yerleştirilmesi

- Kiralanan IP adreslerinin switch ve router'lara tanımlanması

- Konfigürasyon sayfalarında tanımlı işletim sistemleri ve yazılımların kurulumu ve ayda en fazla 1 kez olmak üzere yeniden kurulumu

- RDNS (Ters DNS) işlemleri yapılması

- Kiralanan sunucuya ait donanım problemlerinin tespit edilmesi ve çözülmesi, mesai saatleri içinde 4, mesai saatleri dışında 8 saat içinde garantili donanım değişikliği

- Mitues kaynaklı sunucu erişim ve performans problemlerinin tespit edilmesi ve çözülmesi

- Mitues kaynaklı network problemlerinin tespit edilmesi ve çözülmesi (Hız problemleri, paket kayıpları, IP ve gateway kontrolü)