Mitues Global

Yüksek Teknolojilerle Mükemmel Birliktelik

Premium Hosting Servisleri

Mitues Global Teknolojiler Veri Merkezi Hizmetleri Ltd. Şti. %100 gerçek yönetilebilir barındırma servisleri sağlamak üzere kurulmuştur. Full Managed Servisler felsefesi ile yenilikçi, ileri teknolojik ve üstün hosting servisleri, cloud, sunucu kiralama ve veri merkezi hizmetleri sunar.

Üstün Cloud Mimarisi

Mitues, Üstün Cloud Mimarisi ile tüm beklentilerinize fazlası ile cevap verebilecek servisleri ve yüksek - ileri düzey de ki barındırma çözümlerini kullanımınıza sunar.Bir Mitues ürünü olan Cloud Sites servisleri ve yüksek kaynak kullanım limitleri ile her bir hosting hesabını sanal bir sunucuya dönüştürerek fark yaratır.

Gelişmiş Network Ağı

Mitues, Türkiye' de ki müşterileri için tüm hizmetlerini Türkiye - İstanbul lokasyonlu sunucuları ve veri merkezi üzerinden verir.Farklı lokasyon ihtiyaçlarınızda Los Angeles, Phoenix , Dallas , London , Amsterdam , Singapore, Delhi Data Centerları üzerinden hizmet sunar.

Full Managed Servisler ve Sunucular

Özelleştirilebilir yüksek performans, ileri güvenlik ve yüksek çalışma süresi garanti ederiz. Mitues Managed Sunucular, tutarlı ve güçlü bir performans talep ettiğinizde veya yüksek güvenlik ve uyumluluk gereksinimleriniz olduğunda en ideal çözümleri sağlar.

İleri Düzey Barındıma Servisleri

PCI DSS Compliant Cloud Hosting ve HIPAA Compliant Cloud Hosting hizmetleri ile ileri düzey ve güvenilir barındırma hizmetlerini full managed düzeyinde müşterilerinin kullanımına sunar.