>

Datacenter

Mitues Global Datacenter

Mitues Veri Merkezleri

Mitues maliyetleri minimuma indirgeyen sorunsuz veri merkezi hizmetleri sağlar.
5 ayrı lokasyonda 100.00% ulaşılabilirlik ve çalışma süresi ile hızlı, güvenilir, sorunsuz ve kontrollü bir veri merkezi ortamı sunuyoruz.

İstanbul DC Veri Merkezi Türkiye
Denizli DC Veri Merkezi Türkiye
Los Angeles DC Veri Merkezi Amerika
Amstredam DC Veri Merkezi Hollanda
Delhi DC Veri Merkezi Hindistan

Teknoloji ve müşteri talepleri geliştikçe veri merkezleri ve depolama için iş hedefleri ve şartları sürekli değişmektedir. Bizler Mitues Global olarak ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpazede ele alarak servis ve hizmetlerin esnek bir yapıda olması ve kullandığınız servislerin, işiniz büyüdükçe kolay bir şekilde ölçeklenebilir olmasına büyük önem gösteririz.

GENEL ÖZELLİKLER

Güvenlik

Veri merkezi özel izleme platformu üzerinden tüm bina, sistem odaları, soğutma ve elektrik sistemleri izlenmekte ve kontrol altında tutulmaktadır.

İnternet Erişimi

İnternet erişim altyapımız; Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Interoute, Cogent ve Level3 ile yedekli olarak her zaman erişime hazır durumdadır.

Enerji

Elektrik sistemlerimiz tam yedekli N+N elektrik sistemleri ve sektörün önde gelen UPS cihazları ile servis edilir. Tüm altyapımız %100 yedeklidir.

Soğutma

Soğutma sistemlerimiz ile veri merkezinin sıcaklık ve nem durumları sürekli kontrol edilmekte olup tüm sistemlerimiz N+1 ve N+2 yapılandırma ile çalışmaktadır.

Yangın Söndürme

Sistemlerimiz FM200 standartların da söndürme teknolojisi ile desteklidir. Isı, Nem ve Duman dedektörleri ile sürekli kontrol altındadır.

%100 Uptime

Mitues Global servisleri %100 uptime oranı ile hizmet sağlar. %100 tam yedeklilik ile bütünleştirilmiş servislerimiz sizlere kesintisiz erişim imkanı sunar.

Veri Merkezine yapılan tüm giriş ve çıkışlar kontrollü olarak yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. 7/24 İzleme ve Kontrol ile veri merkezi ve network sistemlerimiz 7/24 izlenmekte, kontrol ve kayıt altında tutulmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak ettiğiniz sorularınız için soru ve cevapları inceleyebilirsiniz.

Tüm lokasyonlarımızda sunucu kiralama, cloud server ve sunucu barındırma hizmetlerini alabilirsiniz.

Evet, kendinize ait IP adreslerini veri merkezimizde anons edebilir ve kullanabilirsiniz.